Mint folk srdíčka – PREMIUM XXL

ERGONOMICKÉ NOSÍTKO VYROBENO Z NAŠEHO ŠÁTKU

Mentolovo- šedá kombinace se vzorem folk srdíček.

Nová kolekce ergonomických nosítek ušitá z měkkého šátku. Šátek je vyroben z 90 % česané organické bavlny a z 10 % jemné prémiové egyptské bavlny, která mu dává hebkost a náznak lesku. Šátek je barvený jen ekologickými barvami s certifikátem pro děti, takže je vhodný i pro alergiky. Díky jeho vlastnostem je nosítko jemné, měkké a vhodné od novorozence až po starší dítě.

 

 

Dostupnost: 5-10 dní

3800

Ergonomické nosítko vyrobeno z našeho šátku. Mentolovo – šedá kombinace se vzorem folk srdíček.

Skladem

Kategorie SKU: XXL021

Popis

Ergonomické nosítko PREMIUM XXL je vhodné od velikosti 86 do velikosti 116. PREMIUM XXL je nastavovací dětské nosítko speciálně vyvinuté pro pohodlné nošení těžších vah a starších dětí. Jedinečné řešení rozšiřování nosítka. Nosnost nosítka je 25 kg. Nosítko je možné nosit vpředu, vzadu na zádech nebo na boku.

  • Nosítka byly vyvíjené ve spolupráci s lékaři – pediatrie, dětské ortopedie, porodnictví, neonatologie a psychologie – víc v sekci odborní garanti.
  • Velký důraz je kladený na všechny materiály a komponenty, které jsou při výrobě nosítka použité.
  • Díky organické bavlně, která se pěstuje ekologickým způsobem bez použití pesticidů a umělých hnojiv je nosítko vhodné i pro velmi citlivé děti s kožními problémy, či alergiemi.
  • Organická bavlna, poskytuje nosítku správnou vzdušnost a optimální tepelnou regulaci, aby nedocházelo k nadměrnému pocení či přehřívání.
  • Součástí nosítka jsou i ochranné návleky na ramenní popruhy, vyrobené taktéž z biobavlny, která je barvená jen přírodními, zdravotně vhodnými barvami.
  • Certifikované komponenty nejvyšší kvality použité na nosítku pocházející převážně ze Slovenska a z České republiky a vyrábějí se speciálně pro naše nosítko – ISO: 9001:2008, OEKOTEX standard 100 items, product Class I.
  • Nosítka jsou vyráběné kompletně z našich šátků tkaných v našem kraji, z našich přízí.
  • Dizajn nosítek je navrhovaní s přihlédnutím na fakt, že nosítko tvoří součást outfitů jejich nositelek, a proto kolekce pravidelně měníme tak, aby si každý mohl vybrat podle svého vkusu.

SÚČASŤOU NOSIČA JE:

Kapucka na fixaci hlavičky

Ochranné návleky

Regulovatelně vyztužené popruhy a bederní pás

Bezpečnostní jištění spon a pracek

Rolování nosítka v případě nenošení dítěte

Regulování šířky a výšky nosítka a také regulování fixace hlavičky