Cinnamon – FLEXIBLE

ERGONOMICKÉ NOSÍTKO VYROBENO Z NAŠEHO ŠÁTKU

FOLK MOTIV v škořicovo – bílém provedení.

Nová kolekce ergonomických nosičů a ušitá z tohoto měkkého šátku. Díky jeho složení – 90 % česaná organická bavlna s přidáním 10 % jemné prémiové egyptské bavlny pro jeho hebkost a náznak lesku, je šátek jemný, měkký a vhodný pro děti od novorozence po starší dítě. Barvená je jen ekologickými barvami s certifikátem pro děti, takže je vhodná i pro alergiky.

 

 

Dostupnost: 7-14 dnů

3750 s DPH

Ergonomické nosítko vyrobeno z našeho šátku. FOLK MOTIV v škořicovo – bílém provedení.

Není skladem

Kategorie SKU: FLEXIBLE026

Popis

Ergonomické nosítko Flexible je vhodný už od velikosti 50/56 (novorozenec) do velikosti 92/98 (24-30 měsíců). Flexible je flexibilní k velikosti děťátka. Nastavuje se do výšky i do šířky přesně podle potřeby. Jedinečné řešení fixace hlavičky, které je též nastavitelné. Nosítko je možné nosit vepředu, vzadu na zádech anebo na boku.

  • Ručně šité nosítko v našem kraji je vyrobeno ze šátkoviny – z nejkvalitnější organické bavlny s přidáním prémiové egyptské bavlny.
  • Nosítko je navrhnuté na základě odborných doporučení a následných testů ve spolupráci s odborníky z oblasti pediatrie, dětské ortopedie, porodnictví a neonatologie, je ergonomické nejen pro dítě, ale i pro nositele, čímž oběma dvěma poskytuje zdravé, pohodlné a bezpečné nošení.
  • Fixační kapucka zabezpečuje fixace hlavičky při větších dětech.
  • Součástí nosítka jsou ochranné návleky z Bio bavlny, anebo organické bavlny na ramenní popruzích.
  • Jsou barvené jen certifikovanými, ekologickými barvami pro děti.
  • Nosítko je ušité tak, aby byla zajištěná ortopedicky správná pozice bederních kloubů dítěte tzv. M pozice – měkká, ale konstrukčně pevná zádová opěrka plně respektuje přirozené zakřivení páteře děťátka a je navrhnutá tak, že se přizpůsobuje vývojovým fázím páteře, čímž poskytuje dokonalou podporu zad.
  • Zádová opěrka je navrhnutá a upravená tak, aby poskytovala komfort a větší podporu i dětem vyššího věku, stejně jako i miminkům.
  • Regulování šířky, výšky a záhlaví z něj dělá flexibilní nosítko k všem parametrům dítěte, přesné nastavení na aktuální velikost podle vývoje děťátka.
  • Navrhnuté speciální dotahování směrem k zadečku, tak aby stahování neprocházelo přes střed zad.
  • Nosítko je možné prát při 30 stupních.

SÚČASŤOU NOSIČA JE:

Kapucka na fixaci hlavičky

Ochranné návleky

Regulovatelně vyztužené popruhy a bederní pás

Bezpečnostní jištění spon a pracek

Rolování nosítka v případě nenošení dítěte

Regulování šířky a výšky nosítka a také regulování fixace hlavičky