FOLK PISTACHIO KVĚTY– FLEXIBLE- prémiové složení

NOVINKA – NOVÉ SLOŽENÍ –  ERGONOMICKÉ NOSÍTKO VYROBENO Z NAŠEHO ŠÁTKU


TENCEL® je lyocellové vlákno od firmy Lenzing AG. Je rostlinného původu, protože se extrahuje ze syrového materiálu eukalyptového dřeva. Výroba vlákna je sama o sobě velmi "ecofriendly" (přátelská a šetrná k životnímu prostředí). V den, kdy bylo TENCEL® vlákno vynalezené, začala nová doba v historii vláken. TENCEL® textilie jsou o mnoho více absorpční než bavlněné textílie, jsou měkčí jako hedvábí a chladnější jako plátno.
TENCEL® vlákno je na povrchu hladké a zároveň je měkké a zabraňuje tím podráždění pokožky, protože drsné povrchy vláken můžou způsobit podráždění lidské pokožky. V porovnaní s povrchy vláken bavlny a vlny, je jasné, že TENCEL® je o hodně jemnější a nežnejší vlákno při kontaktu s koží jako hedvábí a zároveň jsou chladnější jako plátno. Taktéž TENCEL® textílie omnoho víc absorbují vlhkost než bavlněné textílie.
TENCEL® se umí vyrovnat s vlhkostí tak jako žádné jiné vlákno. Vlákno TENCEL® absorbuje vlhkost úplně a přirozeně ji uvolní ven.
S Tenclem nemají bakterie žádnou šanci. Dokonalý odvod vlhkosti z tohoto celulózového vlákna je zodpovědný za zpomalení růstu bakterií. 
S používaním TENCELu® je snížená tvorba baktérií. Vlhkost je okamžitě transportovaná dovnitř vlákna a tak sa žádná vlhkost nedrží na povrchu, kde by mohla podporovat růst baktérií.
Přírodní vlhkost TENCEL® vlákna z něho dělají staticky nenabité vlákno bez jakéhokoliv elektrostatického nashromáždění. Tato vlastnost umožňuje lepší spánek a dokonalou relaxaci svalů. ❤️❤️❤️.
Dostupnost: 9-12 dnů

3,590

Ergonomické nosítko vyrobeno z našeho šátku. Prémiové složení 67% TENCEL® a 33% česaná organická bavlna s Folk dizajnem.

Není skladem

Kategorie SKU: FLEXIBLE016

Popis

Ergonomické nosítko Flexible je vhodný už od velikosti 50/56 (novorozenec) do velikosti 92/98 (24-30 měsíců). Flexible je flexibilní k velikosti děťátka. Nastavuje se do výšky i do šířky přesně podle potřeby. Jedinečné řešení fixace hlavičky, které je též nastavitelné. Nosítko je možné nosit vepředu, vzadu na zádech anebo na boku.

  • Ručně šité nosítko v našem kraji je vyrobeno ze šátkoviny – z nejkvalitnější organické bavlny s přidáním prémiové egyptské bavlny.
  • Nosítko je navrhnuté na základě odborných doporučení a následných testů ve spolupráci s odborníky z oblasti pediatrie, dětské ortopedie, porodnictví a neonatologie, je ergonomické nejen pro dítě, ale i pro nositele, čímž oběma dvěma poskytuje zdravé, pohodlné a bezpečné nošení.
  • Fixační kapucka zabezpečuje fixace hlavičky při větších dětech.
  • Součástí nosítka jsou ochranné návleky z Bio bavlny, anebo organické bavlny na ramenní popruzích.
  • Jsou barvené jen certifikovanými, ekologickými barvami pro děti.
  • Nosítko je ušité tak, aby byla zajištěná ortopedicky správná pozice bederních kloubů dítěte tzv. M pozice – měkká, ale konstrukčně pevná zádová opěrka plně respektuje přirozené zakřivení páteře děťátka a je navrhnutá tak, že se přizpůsobuje vývojovým fázím páteře, čímž poskytuje dokonalou podporu zad.
  • Zádová opěrka je navrhnutá a upravená tak, aby poskytovala komfort a větší podporu i dětem vyššího věku, stejně jako i miminkům.
  • Regulování šířky, výšky a záhlaví z něj dělá flexibilní nosítko k všem parametrům dítěte, přesné nastavení na aktuální velikost podle vývoje děťátka.
  • Navrhnuté speciální dotahování směrem k zadečku, tak aby stahování neprocházelo přes střed zad.
  • Nosítko je možné prát při 30 stupních.

SOUČÁSTÍ NOSÍTKA JE I:

SOUČÁSTÍ NOSÍTKA JE I:

Kapucka na fixaci hlavičky
Ochranné návleky
Regulovatelně vyztužené popruhy a bederní pás
Bezpečnostní jištění spon a pracek
Rolování nosítka v případě nenošení dítěte
Regulování šířky a výšky nosítka a také regulování fixace hlavičk