Nyní doprava zdarma nad 1500 kč + ke každému nosítku zdarma slintáčky a pytlíček Rischino

Doprava a doručení

Jakou formou jsou zasílané objednávky?

Objednávky odesíláme přes kurýrní společnost PACKETA. Doručení balíku trvá 1 – 2 pracovní dny po vyexpedování v rámci území Slovenské republiky. Případně, že si jako odběrné místo zvolíte jakékoliv odběrné místo Packety na území Slovenské či České republiky. K dispozici je i osobní odběr na prodejně A. Mišúta 23 v Prievidzi (Pajko) na Slovensku. Existuje i možnost zaslání na dobírku, kde se dá platit kurýrovi v hotovosti anebo kartou.

Kdy obdržím zboží, které jsem si objednal? Jaké jsou doby dodání zboží?

Jestliže je výrobek skladem, odesíláme ho do 2-3 pracovních dní (při platbě předem na účet po uhrazení objednávky). Jestliže výrobek má uvedenou dostupnost v rozmezí dní, vyrábíme ho na objednávku anebo je ve výrobě. Doba dodání je větši-nou do 14 dnů od přijetí objednávky, pokud není u produktu uvedená jiná dodací do-ba. Předpokládaný termín doručení je uvedený u každého produktu na e-shopu.

Do jakých zemí doručujete vaše výrobky?

Objednávky expedujeme téměř do celého světa. Pro více info o ceně dopravy do jed-notlivých zemí kontaktujte prosím naší infolinku: +421 903 155 021, anebo e-mailem na info@rischino-nositka.cz.

phone-handsetcross-circle