Nyní doprava zdarma nad 1500 kč + ke každému nosítku zdarma slintáčky a pytlíček Rischino

Nosící bundy

Prodloužená Rischino nosící bunda je vyrobená z extra kvalitního softshellu. Navrhnutá byla s ohledem na potřeby maminky i děťátka:

  • V pase má všitou hrubou přiléhavou gumičku, která přesně obepne váš pas a vytvaruje ho.
  • Patenty na rukávech umožňí nastavit si délku rukávu tak jako potřebujete.
  • Prodloužený střih zase zaručí, že na vás nebude foukat a bude vám teploučko i opravdu chladných dnech.

Bunda je celoročně vhodná jako vrchní vrstva. Pokud byste předsi jen pociťovali zimu, je kompatibilní i s naší nosící mikinou. Kombinace těchto dvou kousků vám vždy zaručí teplo a pohodlí při nošení. K bundě je možné doobjednat i rolákový nákrčník s nastavitelnou délkou roláku.

Bunda je vhodná na nošení miminka i staršího děťátka

Součástí bundy je nastavitelná vsadka pro děťátko, takže ji můžete nosit během celého nosícího období vašeho děťátka. Vsadku si umíte přizpůsobit přesně na velikost děťátka. Obsahuje navíc i kapucku pro děťátko, kterou si též velikostně můžete přizpůsobit.

Bunda je zdobená luxusní zlatou výšivkou našich charakteristických srdíček. Je vyrobená z kvalitního zimního, pružného softshellu, který je průdušný a odolný proti většině klimatických podmínek, vodě i větru s vysokou voděodolností 10000 mm. Softshell se skládá z třech vrstev:

  • termoaktivní látka,
  • měkký fleece – izolační vrstva,
  • vnější nepromokavý materiál s membránou.

Nákrčník není součástí bundy, dá se samostatně doobjednat. V případě, že vlastníte Rischino nosící mikinu, nákrčník je její součástí a není potřebné ho doobjednávat. Bunda je kompatibilní na nošení i s nosící mikinou.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle