Nyní doprava zdarma nad 1500 kč + ke každému nosítku zdarma slintáčky a pytlíček Rischino

Nosící mikiny

Nosící mikina je určená na přední nošení, stejně jako i na nošení na zádech. Je vyrobená z extra jemné kvalitní svetroviny a má prodloužený střih. V pase mikiny je všitá hrubá přiléhavá gumička, která přesně obepne váš pas a vytvaruje ho. Prodloužený střih zaručí, že vám bude teploučko i v chladných dnech Celoročně se dá využít jako vrchní vrstva, v chladných měsících ji můžete nosit po naší Rischino nosící bundou. Nosící mikina je s bundou plně kompatibilní.

Rischino nosící mikina je maximálně přizpůsobitelná.

Na lemu kapucky a kapes zdobí mikinu naše šátkovina s charakteristickým Rischino vzorem srdíček. Součástí mikiny je i nákrčník, který můžete využít v chladném období. Rolák na nákrčníku pevně obepne krk a zajistí teplo. Mikinu si můžete přizpůsobit pro potřeby sebe, ale i vašeho děťátka:

  • Upravitelné patenty na rukávech: Patenty na rukávech a nákrčníku umožní nastavit si délku rukávu a délku roláku na jakou potřebujete. Mikina je velmi přizpůsobivá, i díky vysoké elasticitě materiálu a nastavitelným patentům.
  • Vsadka pro děťátko: Vsadka pro děťátko je nastavitelná, takže si ji umíte přizpůsobit na velikost děťátka. Její součástí je kapucka pro děťátko, které si taktéž můžete velikostně přizpůsobit.
  • Přizpůsobitelná kapucka: Kapucka na mikině pro nosícího je pevně všitá a má zadní rolování pro případ, že budete chtít děťátko nosit na zádech – nebude mu překážet.
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle