Nyní doprava zdarma nad 1500 kč + ke každému nosítku zdarma slintáčky a pytlíček Rischino

AI2

All in Two, zkráceně AI2, patří mezi nejjednoduchší systémy látkování. Protože je tento způsob nejpodobnější jednorázovým plenkám, je velmi oblíbený i u tatínků či babiček.
Překvapí vás vysokou absorpcí a přitom malým balením, ale též fyziologicky vykrojeným střihem, který miminko nijak neomezuje, umožňuje mu volný pohyb bederních kloubů a napomáhá tak jejich přirozenému vývoji. Hlavní výhody AI2 jsou:

  • velmi jednoduché používaní,
  • prodyšnost,
  • střih podporující volný pohyb bederních kloubů,
  • nenáročná údržba,
  • ekologická a ekonomická úspora.

AI2 dětské plenky s certifikácí GOTS

Na této plence je úplně unikátní, že celá její vnitřní část je vyrobená z antibakteriálního bambusovo-biobavlněného froté s certifikácí GOTS (které je vyrobené v ČR). Vaše děťátko se tak budou dotýkat jen 100% přírodní vlákna. Venkovní vrstva plenky je tvořená moderním materiálem, tzv. PULom, který je nepromokavý a chrání oblečení od navlhnutí. Jeho funkční membrány zajišťují prodyšnost, díky kterým může dětská pokožka dýchat a je lepší chráněná před zapařením.

Volit si můžete z dvou provedení AI2:

  1. Vrchní kalhotky se zapínáním na suchý zip.
  2. Vrchní kalhotky se zapínáním na patentky.

Vyráběné jsou v 2 základních velikostech, a to ve velikosti S (novorozenecké – od narození do 8 kg) a ve velikosti M (jednovelikostní od 6 kg do 15 kg).

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle