Nyní doprava zdarma nad 1500 kč + ke každému nosítku zdarma slintáčky a pytlíček Rischino

Přebalovací podložky

Přebalovací podložka zajistí vždy čisté prostředí pro přebalení Vašeho miminka a zároveň chrání okolí před případnou nehodou.  Hodí se všude tam, kde chcete přebalit, nebo jen položit své miminko a to ať už jste doma, u lékaře nebo venku na výletě.

Využít ji můžete také jako podložku do postele, aby se při protečení plenky či ublinknutí tekutina nedostala do matrace a jako ochranu autosedačky při odplenkovávání.

Přebalovací podložka z nepromokavého materiálu

Vnější vrstva přebalovací podložky je tvořena moderním materiálem tzv. PULem, který je nepromokavý a chrání tak okolí od navlhnutí.  Jeho funkční membrány zajišťují prodyšnost, díky kterým může dětská pokožka dýchat a je tak lépe chráněna před opruzením, i když je miminko na podložce celé hodiny. Narozdíl od kočárkoviny je však PUL více náchylný na poškození a tudíž není vhodný jako outdoorová podložka. Pokud jej budete chtít použít v přírodě, vždy pod něj umístěte ještě jedu vrstvu např. piknickovou deku či celtu aby se nepoškodila laminace. Pohodlná dotyková vrstva je z tzv. veluru nebo-li kojeneckého plyše, který, jak jeho název napovídá, je sametově heboučký a tudíž velmi příjemný na omak. Díky tomu, že je podložka tvožena pouze těmito dvěmi vrstvami, je po vyprání velmi rychle suchá.

Péče o podložku

Velikost podložky je 50x70cm. Vnější nepremokavá část je tvořená PUL materiálem ze 100% polyesteru + 1mil. polyuretanu. Vnitřní dotyková vrstva je tvořená velurem anebo kojeneckým plyšem – 80% bavlna a 20% polyester.

Materiály jsou certifikované pro děti do 3 let v souladě s vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky pro děti ve věku do 3 let a vyhovují požadavkům zákona č. 258/2000 sb. o ochraně veřejného zdraví.

Počůranou podložku vyperte maximálně do 2 – 3 dní. Nejprve zvolte samostatný program máchání a až potom hlavný prací cyklus na 60°C. Nepoužívejte prací prášek s mýdlem, aviváž, ocet anebo agresivní přípravky typu Savo. Sušte volně přehozené a nevystavujte zdrojům velkého tepla.

Výhody ve zkratce:

  • 100% nepromokavá
  • snadné a vždy čisté přebalení
  • po vyprání rychle suchá
  • ekologická
  • z certifikovaných materiálů
  • ekonomicky výhodná - opakovaně použitelná
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle